Hotel Pomi
Česky Deutch English

V období jarních prázdnin máme volné pokoje už jen od 25.2.2017...

                                     Náš hotel je od lanovky pouze 150m!

Hotel POMI je velmi vhodný pro aktivně založené klienty a rodiny s dětmi!

 


Hotel POMI alpského typu se nachází přímo v centru známého krkonošského střediska Harrachov. Od sedačkové lanovky na Čertovu horu je vzdálen pouze 100 m.

Klienti hotelu POMI mohou využít 20% slevy v půjčovně a lyžařské škole POMI, která je přímo v objektu.

V hotelu POMI jsou pro vás připraveny dvou až pětilůžkové pokoje (i mezonetové, vhodné zejména pro rodinnou dovolenou) zařízeny replikami masivního selského nábytku. Všechny pokoje jsou vybaveny SWC, TV/Sat a telefonem. Většina pokojů má vlastní balkón s výhledem na sjezdovky a harrachovské skokanské můstky.

Ubytovaným hostům je k dispozici sauna, vířivá vana, recepce se směnárnou, společné posezení na každém patře a dětský koutek.

Harrachov nabízí spoustu sportovních aktivit od cykloturistiky, pěší turistiky, adrenalinových aktivit (lezecká stěna, lanové centrum atd.), tenisu až po golf. V zimě je největším lákadlem skiareál Harrachov vybavený moderním sněhovým zasněžováním. Ti, kteří dávají přednost odpočinku – Ti mohou navštívit v Harrachově třeba pivní lázně. Proto je hotel POMI v Harrachově ideálním místem pro Vaši letní i zimní dovolenou, nebo třeba jen prodlouženého víkendu v průběhu celého roku.